Vinař se dvěma košíky hroznů
porcelán, pestře malováno, kruhová, rokokově tvarovaná zíkladna, stojící mladík s košíkem hroznů v levé ruce a košíkem hroznů přes pravé rameno, návrh J. J. Kändler, kolem 1740, Míšeň, modrá značka mečů pod glazurou, číslo modelu 4, 20. století, výška 13,5 cm, poškozeno - ulomená hůl (Zí)
28.05.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 7.000,-
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Vinař se dvěma košíky hroznů
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |